Grupa RW Malujemy Murale w calej Polsce

W Warszawie przy ulicy Waryńskiego 3 – Metro Politechniki Grupa RW – MalujemyMurale.pl właśnie skończyła malować najnowsze dzieło dla Allegro.

Na ścianie budynku można zobaczyć młodych ludzi, ubranych ekstrawertycznie, uśmiechniętych i dumnych! Mural powstał w ramach kampanii: “Znajdź, co najważniejsze teraz”. Wielokolorowa kompozycja zapada w pamięć, ale też wywołuje dobre emocje. Nie wiemy, czy znamy lekarstwo na miłość, ale wiemy, że na Allegro znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy!

allegro malujemymurale mural warszawa gruparw reklamawielkoformatowaDSC 9135
Warszawa, ul. Waryńskiego 3, nowy mural Allegro

Nawet jeśli lekarstwo na miłość nie istnieje, o powietrze i tak trzeba dbać!

Tym nagłówkiem chcemy zwrócić uwagę na to, że cokolwiek jest teraz dla nas w życiu ważne, to warto zawsze pamiętać, że jakość powietrza, którym oddychamy jest równie istotna. Kto wie, może nawet ważniejsza.Prawdziwe działania ekologiczne powinny nam towarzyszyć w codzienności.Allegro, jak i wiele innych marek, mogło wybrać zwykłą farbę, by namalować swój mural, ale wybrało najlepszą, czyli taką, która jest ekologiczna i zmienia ścianę w oczyszczacz powietrza.

Taki mural Warszawa może wyłącznie polubić!

Fundacja EcoEvolution.org namawia, by reklamując swoje produkty, robić ten extra dodatkowy krok, i przy okazji dbać o środowisko. Wdrażanie w życie koncepcji przedsiębiorstwa społecznego, które generując zysk, myśli też o dobru klienta, staje się naszą powinnością. Jadąc ulicami Warszawy na ścianach kamienic, w każdej dzielnicy, możemy podziwiać kolorowe malunki. Murale coraz częściej pojawiają się w miejskiej przestrzeni. Zajmują całą powierzchnię ściany budynku.

Reklama na muralu

Najciekawsze murale pamiętamy przez lata. Dopytujemy, kto jest autorem muralu, nawet jeśli wiemy, że jest to reklama. Reklama łączy się ze sztuką. Instagram pozwala je jeszcze mocniej wyróżnić. Każdy idzie z autorskim, unikalnym reklamowych hasłem lub społecznym przesłaniem, ale wszyscy mogą zmienić ściany w oczyszczacze powietrza. Warto pytać, czy dany mural ma właściwości antysmogowe.

warszawa murale allegro malujemymurale gruparw

Murale Warszawa - sztuka dla ekologii!

Każdy artysta może się szczycić tym, że jego dzieło na przestrzeni lat jest coraz bardziej uznawane. A dzięki farbom antysmogowym KNOxOUT może być rzeczywiście bardziej doceniane, ponieważ farba jest bardzo trwała, zwykły deszcz może ją oczyścić, pleśń na niej niej się nie rozwinie, i żadna bakteria ani wirus nie przetrwa, gdy się o nią “obije”.Prośrodowiskowe działanie na dobre wpisało się w miejską przestrzeń. Czy tak jest? Takie mamy marzenie! Tym bardziej, że Warszawiacy, ale też mieszkańcy innych miast, polubili murale. Zauważamy, że nie tylko na świecie, ale i w Polsce również powstają niepowtarzalne dzieła sztuki! Coraz częściej słyszymy, że “w ramach projektu”, “w ramach festiwalu” lub “w ramach akcji” powstał taki i taki mural. To świetny kierunek. Ściany budynków to przecież znakomite płótno! Można tu wyrazić siebie. A jeśli owe płótno staje się oczyszczaczem powietrza, to już jest poezja! Pierwszy raz w historii sztuka może dbać o powietrze.

Kierowco, rozpraw się z tlenkami azotu!

Ile razy jechaliście samochodem i zastanawialiście się: “Co mural przedstawia?” Paradoksalnie tym razem chcemy zwrócić Waszą uwagę nie tylko na mural, ale też na to, że za każdym razem jadąc samochodem zostawiacie ślad w postaci szkodliwych tlenków azotu. Owe zanieczyszczenia wdychają przechodnie. Dlatego idea, by je neutralizować, powinna być bliska sercu każdego kierowcy. A jak to zrobić? Można zainspirować się Allegro. Ich mural ma 155 mkw. Każdy metr dziennie neutralizuje 0,44 g tlenków azotu (średniej jakości drzewo filtruje 0,42 g). Ile Twój samochód emituje tlenków azotu? Sprawdzałeś kiedyś? Jak już policzysz, to będziesz miał czarno na białym, jakiej wielkości powierzchnię powinieneś pokryć farbą KNOxOUT. Wystarczy pomalować elewację na biało, nie muszą to być dzieła sztuki.

Mural powstał, by zachęcić do odwiedzenia internetowego sklepu Allegro. Ale ma wartość dodaną

Każdy z nas powinien wspierać prośrodowiskowe, odpowiedzialne działania marek. Allegro, ale też wiele innych marek decyduje się, by zmieniać warszawską ścianę w oczyszczacz powietrza.
GrupaRW allegro malujemy mural murale warszawa gruparw

Co mówi autor farby KNOxOUT?

Założymy się, że czytając ten tekst zastanawiacie, czy rzeczywiście malowidło, które znajduje się w centrum miasta, może czyścić powietrze. Autor farby antysmogowej KNOxOUT odpowie Wam bez wahania: “Tak! Milion testów przeprowadziliśmy, żeby to się wydarzyło! Jesteśmy jedyni. Mamy na to badania. Ta technologia działa. A największy na świecie mural, który namalowaliśmy w 2009 roku wciąż czyści powietrze! Wykorzystujcie więc ściany budynków, by zamieniać je w oczyszczacze powietrza, przecież i tak są pokryte farbą! Macie wybór!”

Mural autorstwa znakomitych artystów może przypominać, że planeta Ziemia jest tylko jedna!

Jeśli przejrzycie jakikolwiek raport dot. środowiska, zauważycie, że zawsze znakomita większość z nas po prostu boi się zmian klimatycznych. Czujemy na własnej skórze, że to jest fakt. A naukowcy z całą pewnością potwierdzili, że zmiany klimatyczne wywołuje człowiek. Artyści to najbardziej lubiana grupa społeczna, która ma wielki wpływ na nas. Dbajmy więc równocześnie o Planetę niezależnie od tego, czy walczymy z niemarnowaniem żywności, ograniczamy zużycie plastiku, upominamy się o prawa człowieka, a może po prostu chcemy poinformować mieszkańców o swoim produkcie. Żadna z reklam nie będzie zła, jeśli dodatkowo będzie wspierać zdrowie człowieka. To jest definitywnie czas na działanie.

Na ścianie kamienicy wymaluj niewidzialny oczyszczacz powietrza!

Podsumujmy! Murale są coraz bardziej popularne. Możne je namalować zwykłą farbą, farbą, która jest trochę ekologiczna, albo farbą, która ma potwierdzone badaniami naukowymi antysmogowe działanie. Taką farbą jest KNOxOUT. Farba ta była już wykorzystana w licznych projektach na sześciu kontynentach.
allegro malujemymurale mural warszawa gruparw reklamawielkoformatowaDSC 9590

Czy lubisz murale?

Tak! – właśnie tak odpowiada zazwyczaj większość badanych, którym ankieterzy zadali to pytanie. Namawiamy, by w ankietach pojawiło się następne pytanie: “Czy chcesz, żeby miejski mural był jednocześnie oczyszczaczem powietrza zasilanym słońcem?”. Jak Ty, Czytelniku, odpowiesz na to pytanie? Przyjrzyj się okolicy, w której mieszkasz. Szare kamienice w dzielnicy, smutne graffiti na ścianie kamienicy lub inny czasem nawet niecenzuralny malunek. Nie trzeba długo szukać odpowiedzi na pytanie, na której ulicy Warszawy postawić oczyszczacz powietrza, który aż o 20% poprawi jakość powietrza. Każdy by tak chciał. Czas więc wziąć pędzle do rąk! A wybierając farbę patrzeć, nie tylko na to jaki ma kolor, ale czy jest trwała, żeby nie trzeba było jej szybko odmalowywać, i czy rozprawia się z zanieczyszczeniami. Im więcej ścian pomalujemy, tym lepiej dla mieszkańców. W takim kontekście nawet nie musimy pozbywać się reklam.Malowanie farbą KNOxOUT jest łatwe. Farba ma znakomitą jakość. Dobrze trzyma się pędzla. Jest zbudowana na bazie wody, jest więc właściwie bezwonna. Do jej produkcji została wykorzystana znikoma ilość LZO (lotnych związków organicznych), ale i tak jest uznawana za farbę o tzw. ujemnym LZO, czyli farba dzięki technologii CristalActiv neutralizuje więcej LZO niż to, co zostało wykorzystane do jej stworzenia.Jeśli jesteście w Warszawie śmiało podjedzcie na ulicę Waryńskiego 3, żeby zobaczyć jak wygląda najnowszy mural Allegro. Nie ma różnicy w jakości malowidła. A bezgłośnie, bez podłączenia do prądu oczyszcza powietrze. To nie magia, to ważna innowacja, nad która pracował sztab naukowców, specjalistów i zapaleńców, którzy wierzą, że mogą zrobić coś dobrego dla świata.

Grupa RW - MalujemyMurale.pl

Malujemy murale w całej Polsce! Realizujemy projekty reklamowe, i jak najbardziej artystyczne! Wierzymy, że murale są ważne. I na dobre mogą odmienić miejską przestrzeń. Jesteśmy właścicielami 34 własnych ścian przeznaczonych pod murale, i ciągle zdobywamy nowe. Jesteśmy jednym z inicjatorów ogólnopolskiej akcji Galeria Sztuki Czystej realizowanej przez zespół EcoEvolution.org, o którego premierze już wkrótce usłyszycie.Zmieniamy razem miasta w stylu eko! Mówmy o tym, co jest ważne, potrzebne, ale też twórzmy galerie pięknych murowych arcydzieł. Murali nigdy dosyć, a już szczególnie antysmogowych murali w Warszawie.
Chcesz ofertę?
Chętnie ją przygotujemy.