Grupa RW Malujemy Murale w calej Polsce

Już są dwa murale Żabka Jush!, na których namalowaliśmy projekt młodej artystki Eweliny Gąski. Murale znajdują się w Warszawie przy ul. Ząbkowskiej i Jaracza. Będą towarzyszyć warszawiakom do listopada 2022 roku

Żabka Jush - zakupy w 15 minut!

Grupa Żabka rozwija się ekspresowo. Mało kto wie, że oprócz sklepów, które są dostępne w całej Polsce, w skład grupy wchodzą także takie firmy jak Maczfit i Dietly.pl oraz start up Lite e-Commerce, który rozwija aplikację Żabka Jush!.

Jush! działa na systemach IOS oraz na Android. Aplikacja jest dostępna w Warszawie oraz w niektórych dzielnicach Poznania, Katowic, Gdańska i Krakowa.

Przez aplikację możemy zamówić artykuły pierwszej potrzeby, a kurier dowiezie je nam nawet w 15 minut. Dostawa kosztuje 3,99 zł, a jeśli wydamy powyżej 35 zł, to wtedy jest darmowa.

Oto co Tomasz Blicharski, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający Żabka Future, powiedział dla portalu Interaktywnie.com:

Jeszcze kilka lat temu nikt nie spodziewał się, że zamówienie i dostawa produktu będą możliwe w ciągu jednego dnia. Obecnie, dzięki q-commerce klienci mogą mieć zakupy w swoim domu nawet w kwadrans. W ramach start-upu Lite e-Commerce skupiamy się na rozwoju nowej usługi Żabka Jush, aby zagwarantować jak najwyższe standardy obsługi i maksymalną wygodę użytkowania. Zależy nam na dotarciu do klienta w szybkim czasie, aby otrzymał swoje zakupy właściwie „na już”

Jush Zabka Jaracza Malujemy Murale Grupa RW
Jush! Żabka, Mural ul. Jaracza, Warszawa

Malujemy Murale dla Jush!

Patrząc na murale, pierwsze, co widzimy to piękny, nasycony zielony kolor, który nieodzownie kojarzy się z Żabką.

Każdy z dwóch murali ma swoich bohaterów, łączy ich jedno – wszyscy oni czerpią z życia pełnymi garściami, po prostu “robią, co chcą”. Oczywiście mogą tak robić, dlatego, że nie tracą czasu na zakupy. Kurier przywozi je w 15 minut.

Jako marka chcemy wpisać się na stałe w tkankę miejską Warszawy. Zależy nam, żeby nasza komunikacja ozdabiała, a nie zakłócała miejski krajobraz. Murale stanowią artystyczną interpretację opowiadającą o usłudze i jej benefitach.

Jush! Żabka Ząbkowska Malujemy Murale Grupa RW
Jush! Żabka, ul. Ząbkowska, Warszawa

Jak malujemy murale dla Żabka Jush?

Mamy video! Oglądając je możecie zobaczyć, jak powstawał mural przy ul. Jaracza w Warszawie. Malowaliśmy go z podnośnika. Drugi mural przy ul. Ząbkowskiej malowaliśmy już z rusztowania (fotorelacja niżej)

[Making off] Murale Warszawa - ul. Ząbkowska | FOTORELACJA

Banksy w Polsce to ogromne wydarzenie. Ten najbardziej znany muralowy jest znany na całym świecie. 

Namalujemy razem kolejne murale

Małgorzata Wójcik Grupa RW Malujemy Murale
Kampanię dla Żabka Jush!
z ramienia Grupa RW – MalujemuMurale.pl koordynowała:
Małgorzata Wójcik
malgorzata@reklama-wielkoformatowa.com
Chcesz ofertę?
Chętnie ją przygotujemy.