Grupa RW Malujemy Murale w calej Polsce

W Warszawie, przy ulicy Radzymińskiej, możecie już zobaczyć nowy mural, który namalowaliśmy dla Centrum Koneser. 

mural dla CENTRUM KONESER

Centrum Praskie Koneser to dynamicznie rozwijające się kulturalno-rozrywkowe centrum w samym sercu Pragi-Północ, zlokalizowane w odległości zaledwie dwóch kilometrów od Starego Miasta. Zostało zbudowane na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek „Koneser”, która zyskała nowe życie po gruntownej renowacji

Centrum Praskie Koneser to muzea, galerie sztuki, wystawy, targi i setki wydarzeń. Kilkanaście restauracji, kawiarni i barów zapewnia bogaty wybór dań kuchni świata, serwowanych przez najlepszych kucharzy. Oprócz tego, Koneser oferuje usługi i zakupy, centrum medyczne i fitness, hotel i powierzchnie eventowe.

Centrum Praskie Koneser to miejsce, w którym zawsze dzieje się coś ciekawego. Znajduje się tu unikalne na skalę światową Muzeum Sztuki Fantastycznej oraz Muzeum Polskiej Wódki. 

Centrum Praskie Koneser to jedno z najbardziej oryginalnych i wyjątkowych miejsc w Warszawie. 

malujemy murale

Mural dla Centrum Koneser ma ciekawy projekt, ponieważ zawiera fotorealistyczne zdjęcie, które oddaje atmosferę miejsca, ale jest też wyzwaniem dla zdolnych artystów, którzy ręcznie tworzą takie dzieło. Pokazuje jak można połączyć reklamę z dziełem, który nabiera profesjonalnego wyrazu, dzięki temu, że od podstaw zostało namalowane w wielkim formacie.

Nasze muralowe prace pokazują, jak można połączyć reklamę z dziełem sztuki, które nabiera profesjonalnego wyrazu dzięki temu, że od podstaw zostało namalowane w wielkim formacie. Skontaktuj się z nami, aby zamówić swój własny, wyjątkowy mural! Malujemy murale w całej w Polsce. Zapraszamy do kontaktu.

Nocne zdjęcie muralu w Warszawie przy ul. Radzymińskiej, Malujemy Murale
Chcesz ofertę?
Chętnie ją przygotujemy.