Grupa RW Malujemy Murale w calej Polsce

Czuga zaprojektował mural dla Komputronika, a my (Grupa RW) go namalowaliśmy. Zobaczycie go we Wrocławiu przy ul. Piłsudskiego 79a

Pierwszy projekt muralu Czugi

Jest czwartek (08.09) stoją jeszcze rusztowania. My dopracowujemy ostatnie szczegóły muralu, a na ulicę Piłsudskiego we Wrocławiu przyjeżdża Łukasz Maczuga – Czuga, autor projektu: – To jest niesamowite! – mówi z błyskiem w oku. Komputronik poprosił go, by zrobił unikalny projekt komputera (>> na jego social mediach możecie zobaczyć, jak kosmicznie ten proces projektowania wyglądał). My dostaliśmy już gotowy projekt i naszym zadaniem było przenieść go na 400-metrową ścianę. Siedem dni malowaliśmy mural.

Czuga: – Jestem mega podekscytowany, ponieważ jest to mój pierwsza w życiu mural, który zaprojektowałem. Jestem naprawdę pod wrażeniem tego, co tutaj się dzieje i jak artyści go malują. Hasło przewodnie to: RADOŚĆ Z TECHNOLOGII, więc mam nadzieję, że udało mi się to jak najbardziej oddać w projekcie, a MALARZE oddali to na ścianie. MEGA! Bardzo się cieszę!

 

Komputronik mural Wroclaw Malujemy Murale Czuga Grupa RW
Mural Komputronika wg projektu Czugi, Wrocław, ul. Piłsudskiego #MalujemyMurale

Malujemy mural we wrocławiu

Z radości do technologii

„Z radości do technologii” to hasło Komputronika. Firma właśnie zmieniła swoje logo. We Wrocławiu sklepy znajdują się w CH Magnolia oraz w CH Korona. A jeśli mowa o radości, to projekt Czugi nie mógłby być inny, jak maksymalnie energiczny.

Czuga: – Mural jest zaprojektowany w takie SZALONE, kolorowe doodle. W centrum znajduje się komputer.  Chciałem po prostu, żeby była mega EKSPRESJA i żeby pojawiło się dużo elementów technologicznych, takich jak: laptopy, pady, myszki, google viral, aparaty związane z Komputronikiem. 

Wygraj laptopa za 16 000 zł

Komputronik ogłasza konkurs.

 

 

 

Paulina Pytel z Komputronika: – Od 12 września do 10 października trwa nasz konkurs w social mediach. Wystarczy, że zrobicie kreatywne zdjęcie z muralem, wrzucicie je na social media i oznaczycie profil: Komputronik. Pamiętajcie również o hashtagach: #Komputronik #zluzem. Możecie zgarnąć PC-ta z muarlowego projektu, więc jest, o co walczyć. Nagroda jest warta 16000 zł.

A jak mural Ci się podoba? – Widziałam projekt na etapie projektowania. Teraz widzę na żywo! Robi robotę. Rzuca się w oczy. No i też o to chodziło. Chcemy być kolorowi i pokazywać radość z technologii.

 

 

 

Marzenia muralowe spełnione

Czuga: – Emocje, które mi towarzyszą, to na pewno: radość, zaskoczenie i… ciężko to opisać nawet, to jest po prostu NIE DO WIARY. Z Węgorzewa jestem, a powstało coś takiego we Wrocławiu. To jest po prostu NIESAMOWITE. Może jednak MOŻNA SPEŁNIAĆ marzenia!A chciałbyś coś malarzom powiedzieć?  No na pewno chciałbym im podziękować, że udało się im idealnie odwzorować to, co ja namalowałem i podziwiam ich za to, że pracują na tak wysokim rusztowaniu, przy różnej pogodzie. Naprawdę odwzorowali to idealnie.

Szumi i czuga

Szumi o muralu

Szymon „Szumi” Szumniak na stories Komputronika powiedział: – Mural wygląda przekozacko. Mega się jaram, gdy coś takiego powstaje w mieście, bo przynajmniej jest kolorowo, nie ma takich szarych kamienic.
Chcesz ofertę?
Chętnie ją przygotujemy.