Grupa RW Malujemy Murale w calej Polsce

Czuga, Komputronik i Grupa RW! Nowy mural

Czuga zaprojektował mural dla Komputronika, a my (Grupa RW) go namalowaliśmy. Zobaczycie go we Wrocławiu przy ul. Piłsudskiego 79a

Pierwszy projekt muralu Czugi

Jest czwartek (08.09) stoją jeszcze rusztowania. My dopracowujemy ostatnie szczegóły muralu, a na ulicę Piłsudskiego we Wrocławiu przyjeżdża Łukasz Maczuga – Czuga, autor projektu: – To jest niesamowite! – mówi z błyskiem w oku. Komputronik poprosił go, by zrobił unikalny projekt komputera (>> na jego social mediach możecie zobaczyć, jak kosmicznie ten proces projektowania wyglądał). My dostaliśmy już gotowy projekt i naszym zadaniem było przenieść go na 400-metrową ścianę. Siedem dni malowaliśmy mural.

Czuga: – Jestem mega podekscytowany, ponieważ jest to mój pierwsza w życiu mural, który zaprojektowałem. Jestem naprawdę pod wrażeniem tego, co tutaj się dzieje i jak artyści go malują. Hasło przewodnie to: RADOŚĆ Z TECHNOLOGII, więc mam nadzieję, że udało mi się to jak najbardziej oddać w projekcie, a MALARZE oddali to na ścianie. MEGA! Bardzo się cieszę!

 

Komputronik mural Wroclaw Malujemy Murale Czuga Grupa RW
Mural Komputronika wg projektu Czugi, Wrocław, ul. Piłsudskiego #MalujemyMurale

Malujemy mural we wrocławiu

Z radości do technologii

„Z radości do technologii” to hasło Komputronika. Firma właśnie zmieniła swoje logo. We Wrocławiu sklepy znajdują się w CH Magnolia oraz w CH Korona. A jeśli mowa o radości, to projekt Czugi nie mógłby być inny, jak maksymalnie energiczny.

Czuga: – Mural jest zaprojektowany w takie SZALONE, kolorowe doodle. W centrum znajduje się komputer.  Chciałem po prostu, żeby była mega EKSPRESJA i żeby pojawiło się dużo elementów technologicznych, takich jak: laptopy, pady, myszki, google viral, aparaty związane z Komputronikiem. 

Wygraj laptopa za 16 000 zł

Komputronik ogłasza konkurs.

 

 

 

Paulina Pytel z Komputronika: – Od 12 września do 10 października trwa nasz konkurs w social mediach. Wystarczy, że zrobicie kreatywne zdjęcie z muralem, wrzucicie je na social media i oznaczycie profil: Komputronik. Pamiętajcie również o hashtagach: #Komputronik #zluzem. Możecie zgarnąć PC-ta z muarlowego projektu, więc jest, o co walczyć. Nagroda jest warta 16000 zł.

A jak mural Ci się podoba? – Widziałam projekt na etapie projektowania. Teraz widzę na żywo! Robi robotę. Rzuca się w oczy. No i też o to chodziło. Chcemy być kolorowi i pokazywać radość z technologii.

 

 

 

Marzenia muralowe spełnione

Czuga: – Emocje, które mi towarzyszą, to na pewno: radość, zaskoczenie i… ciężko to opisać nawet, to jest po prostu NIE DO WIARY. Z Węgorzewa jestem, a powstało coś takiego we Wrocławiu. To jest po prostu NIESAMOWITE. Może jednak MOŻNA SPEŁNIAĆ marzenia! A chciałbyś coś malarzom powiedzieć?  No na pewno chciałbym im podziękować, że udało się im idealnie odwzorować to, co ja namalowałem i podziwiam ich za to, że pracują na tak wysokim rusztowaniu, przy różnej pogodzie. Naprawdę odwzorowali to idealnie.

Szumi i czuga

Szumi o muralu

Szymon „Szumi” Szumniak na stories Komputronika powiedział: – Mural wygląda przekozacko. Mega się jaram, gdy coś takiego powstaje w mieście, bo przynajmniej jest kolorowo, nie ma takich szarych kamienic.
Chcesz ofertę?
Chętnie ją przygotujemy.